Image
Image
Image

28.05
sb

Blue cirlcle3 11:00-11:35, 12:30-13:05
CIUF, CIUF!
HAU, HAU!

(2-5)
Naivni Divadlo, Liberec, Czechy

Blue cirlcle3 12:00-12:45
CZTERY PORY ROKU
(1+)
Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk

 Blue cirlcle3 16:00-18:10
Inauguracja 6. Przeglądu
Nowego Teatru dla Dzieci

AKADEMIA PANA KLEKSA

(6+)
Miejski Teatr
Miniatura, Gdańsk
P

 1Blue cirlcle38:30-20:10
Kazio Sponge
TALK SHOW.
REAKTYWACJA

(16+)
Wrocławski Teatr Lalek
i Fundacja Proces
Postaci, Wrocław

Pink cirlcle16 12:00-13:30
DOPPELGÄNGER
(10+)
Olga Budzan
UA flaga

Pink cirlcle16 13:00-13:50
JAK SPRAWIĆ,
BY BRYŁY OŻYŁY

(1-3)
Monika
Dąbrowska-Jarosz

Pink cirlcle16 14:00-15:00
POWIĘKSZALNIA
(6-8)
Barbara Pasterak

Pink cirlcle16 14:30-15:45
WARSZTAT DO SPEKTAKLU
AKADEMIA PANA KLEKSA

(6+)
Monika Tomczyk

Pink cirlcle16 15:00-16:30
SUPERANIMSY
(7-10)
Monika Reks

Green circle 16 13:00-13:20, 15:30-15:50
SPEKTAKL PLENEROWY
CZAROWNICE OBJAŚNIAJĄ
ŚWIAT
– Polskie Legendy
(3+)
AST Wrocław

Green circle2 16 21:30-22:10
SPEKTAKL PLENEROWY
HISTORIA ROKU

(b/o)
AST Wrocław

29.05
nd

Blue cirlcle3 13:00-13:40, 14:30-15:10
O CZYM SZEPCZE LAS
(2-4)
Art Fraction
Foundation i Teatr
Animacji, Poznań

Blue cirlcle3 14:00-15:00
GIPSOWA KRAINA
(4+)
Divadlo Drak,
Hradec Kralove,
Czechy

Blue cirlcle3 16:00-17:00
JA, BAŁWAN 
8+ | ST
Teatr Animacji,
Poznań
UA flaga

Blue cirlcle3 17:30-18:30
SPEKTAKL PLENEROWY
Kazio Sponge SHOW.
PALEC POD BUDKĘ!

(3+)
Fundacja Proces
Postaci, Wrocław

Pink cirlcle16 11:00-11:50
JAK SPRAWIĆ,
BY BRYŁY OŻYŁY

(1-3)
Monika
Dąbrowska-Jarosz

Pink cirlcle16 11:00-12:00
ODKRYJ EMOCJE
(7-10)
Karolina
Suchodolska
UA flaga

Pink cirlcle16 12:00-13:00
W MAŁYM PALCU
(3-5)
Barbara Pasterak

Pink cirlcle16 12:00-14:00
OPOWIEŚCI ZE
ŚWIATŁA I CIENIA

(6-8)
Sebastian
Siepietowski
P

Pink cirlcle16 14:00-15:00
ODKRYJ EMOCJE
(7-10)
Karolina
Suchodolska

Pink cirlcle16 17:00-18:00
MIGRAJKI.
TU ŚWIAT!

(3-5)
Monika Jeszke,
Madi Rostkowska

Green circle2 16 13:30-13:50, 15:30-15:50
SPEKTAKL PLENEROWY
CZAROWNICE OBJAŚNIAJĄ
ŚWIAT
– POLSKIE LEGENDY
(3+)
AST Wrocław

30.05
pn

Blue cirlcle3 9:30-10:50
13 BAJEK Z KRÓLESTWA
LAILONII

(10+)
Teatr Lalki i Aktora,
Wałbrzych
UA flaga2  ST

Blue cirlcle3  11:00-12:20
RUTKA
(10+)
Teatr Lalek
ARLEKIN, Łódź
UA flaga2  ST

Blue cirlcle3  10:00-11:00
WARSZTATY DO SPEKTAKLU
RUTKA
Justyna Rogowska
Teatr Lalek
ARLEKIN, Łódź

Blue cirlcle3  10:00-11:30, 12:00-13:30
BEATBOX i TEATR PRZEDMIOTU
(8-12)
Łukasz Staniewski

Pink cirlcle16  10:00-11:00
ODKRYJ EMOCJE
(7-10)
Karolina
Suchodolska

Pink cirlcle16  11:00-12:00
NIEWIDZIALNA
SCENOGRAFIA

(7+)
Agnieszka Dziewa

Blue cirlcle3  11:30-12:45
ENERGIA DŹWIĘKU
I OBRAZU

(8+)
Tauron Dystrybucja,
Wrocławski Teatr Lalek

Pink cirlcle16 17:00-18:00
MIGRAJKI.
TU ŚWIAT!

(3-5)
Monika Jeszke,
Madi Rostkowska

Blue cirlcle3  19:00-20:30
POMIŁOŚĆ.
PRZERAŹLIWIE KICZOWATE
I BANALNE HISTORIE

(15+)
AST Wrocław

31.05
wt

Blue cirlcle3 10:00-10:50
KRÓLESTWA
(3+)
Teatr Lalek Guliwer
i Teatr 21, Warszawa
ST

Blue cirlcle3  11:00-12:10
WIELKI ZŁY LIS
(5+)
Teatr Lalek
ARLEKIN, Łódź
UA flaga2  ST

Pink cirlcle16  10:00-11:00
WARSZTAT DO SPEKTAKLU
WIELKI ZŁY LIS
(5+)
Justyna Rogowska,
Teatr Lalek ARLEKIN, Łódź

Blue cirlcle3  10:00-12:00
WARSZTAT DLA NAUCZYCIELI
TEATR W SZKOLE

Katarzyna Starczewska,
Sławomir Przepiórka

Blue cirlcle3  10:30-11:45
LALKA TEŻ CZŁOWIEK
(8-12)
Marta Kurowska,
Bartosz Kurowski

Blue cirlcle3  11:15-12:00
WARSZTAT DO SPEKTAKLU
KRÓLESTWA

(3+)
Justyna Czarnota

Blue cirlcle3  11:30-12:45
ENERGIA DŹWIĘKU
I OBRAZU

(8+)
Tauron Dystrybucja,
Wrocławski Teatr Lalek

01.06
śr

Blue cirlcle3 10:00-11:10
KLUK
(8+)
Teatr Animacji,
Poznań
UA flaga2  ST

Blue cirlcle3  11:30-12:25
ODMĘT
(10+)
Fundacja Teatr
Rzeczy, Warszawa

Blue cirlcle3  19:00-20:40
Kazio Sponge TALK SHOW.
REAKTYWACJA

(16+)
Wrocławski Teatr Lalek
i Fundacja Proces
Postaci, Wrocław

Blue cirlcle3  10:00-12:00
NIE-SMOK
(8-12)
Marianna Syska
P

Blue cirlcle3  10:30-11:30
WARSZTAT DO SPEKTAKLU
ODMĘT

(10+)
Marek
Idzikowski

Blue cirlcle3  10:30-11:45
DIALOG.
O teatrze,
który rozmawia

(8-12)
Marta Kurowska,
Madi Rostkowska

Blue cirlcle3 11:00-12:30
TANIEC PRZESTRZENI
(6-10)
Agnieszka Gola,
Patrycja Mazurek

Blue cirlcle3  11:30-12:30
WARSZTAT DO SPEKTAKLU
KLUK

(8+)
Agata Drwięga

Blue cirlcle3  11:30-12:45
ENERGIA DŹWIĘKU
I OBRAZU

(8+)
Tauron Dystrybucja,
Wrocławski Teatr Lalek

Rezerwacja biletów / miejsc na warsztaty

Biuro Organizacji Widowni
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
T: 71 / 335 49 11 / 12 / 49
e-mail: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Ceny biletów:
N: 35 zł, U: 32 zł, G: 30 zł

 

 

Kasa biletowa
wtorek - piątek: 09:00 - 14:00 i 16:30 do 19:00
w weekend na 1 godzinę przed spektaklem

podczas Przeglądu Nowego Teatru dla Dzieci
w dniach 28-.05-01.06
kasa czynna codziennie w godz. 9.00-19.00

T: 71 / 335 49 10