WROCŁAWSKI TEATR LALEK

Instytucja Kultury Gminy Wrocław
pl.Teatralny 4
50-051 Wrocław

sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
T: 71/ 335 49 01

 

Dyrektor Naczelny
Janusz Jasiński

Dyrektor Artystyczny
Jakub Krofta

Kierowniczka Literacka
Maria Wojtyszko

Biuro Festiwalowe

1 – 8.06 / 9:00 – 19:00
T: 71 / 335 49 06

Rezerwacja biletów / miejsc na warsztaty

Biuro Organizacji Widowni
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

T: 71 / 335 49 11 / 12 / 49

e-mail: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

 

Kasa biletowa

wtorek - piątek: 09:00 - 19:00
z przerwą od 14:30 do 15:00
w weekend na dwie godziny przed spektaklem

podczas 5. Przeglądu Nowego Teatru dla Dzieci w dniach 1-08.06
kasa czynna codziennie w godz. 9.00-19.00

T: 71 / 335 49 10

 

Koordynator projektu

Maja Hermansdorfer- Pstrokońska

T: 71 / 335 49 14
impresariat@teatrlalek.wroclaw.pl


Kierownik techniczny

Piotr Kejna
T: 71 / 335 49 70
piotr.kejna@teatrlalek.wroclaw.pl

Kurator Ogrodu Sztuk

Katarzyna Krajewska
katarzyna.krajewska@teatrlalek.wroclaw.pl

Promocja

Sylwia Gorzak (kierownik)
T: 71 / 335 49 08
sylwia.gorzak@teatrlalek.wroclaw.pl
promocja@teatrlalek.wroclaw.pl

Kontakt z mediami

Joanna Bryl-Góralska
T: 71 / 335 49 07
joanna.bryl@teatrlalek.wroclaw.pl
promocja@teatrlalek.wroclaw.pl